تاريخ : ۱۳٩٢/۱/۱٤ | ۸:۱٩ ‎ق.ظ | نویسنده : م ی

مالزی کشوری است که ایرانیها بدون نیاز به ویزا و تلف کردن وقت در سفارتخانه ها میتوانند به آن سفر کنند. هم کشور مسلمانی است و فرهنگش به فرهنگ ایرانیان خیلی نزدیک است و هم کشوری است پر از جاذبه های طبیعی و تاریخی

 

هر وقت تصمیم بگیرید میتوانید به کشور مسلمان مالزی سفر کنید. به ویژه در تعطیلات پیش رو که برای تهرانیها فرصت مغتنمی است برای سفرهای خارجی. مالزی کشوری است که ایرانیها بدون نیاز به ویزا و تلف کردن وقت در سفارتخانه ها میتوانند به آن سفر کنند. هم کشور مسلمانی است و فرهنگش به فرهنگ ایرانیان خیلی نزدیک است و هم کشوری است پر از جاذبه های طبیعی و تاریخی که البته دیدنیهای طبیعیاش بیشتر از جاذبه های تاریخی آن است.


اگر در تهران زندگی میکنید و برای تعطیلات پیش رو برنامه سفر دارید و میخواهید به خارج از ایران سفر کنید، مالزی یک گزینه مناسب میتواند باشد چرا که با توجه به تنگی وقت دیگر نیازی به ویزا ندارید و همین طور به دلیل اینکه پرواز به این کشور زیاد است میتوانید تور مناسبی برای سفر پیدا کنید.در این نوشتار با بسته های مختلف سفر به مالزی شما را آشنا میکنیم .

 مالزی


هفت شب و هشت روز کامل اقامت در هتل چهار ستاره در پایتخت مالزی یعنی کوالالامپور برای هر نفر در اتاق دو تخته از یک میلیون و 295 هزار تومان شروع  میشود تا یک میلیون و 395 هزار تومان. هتل پنج ستاره هم از یک میلیون و 445 هزار تومان شروع میشود تا یک میلیون و 645 هزار تومان.

بلیت رفت و برگشت پرواز ایرانی، ترانسفر فرودگاهی ، راهنمای فارسی زبان و یک روز گشت شهری با ناهار از خدمات این تور است. پرواز این تور روزهای شنبه و سه شنبه است.


 مالزی-سنگاپور

چهار شب کوالالامپور و سه شب سنگاپور گزینه بهتری است،  هم مالزی را میبینید و هم سنگاپور را. اقامت در هتل چهار ستاره برای هر نفر در اتاق دو تخته از یک میلیون و 945 هزار تومان شروع میشود تا دو میلیون و 95 هزار تومان. قیمت هتل پنج ستاره هم از دو میلیون و 245 هزار تومان است تا دو میلیون و 495 هزار تومان.

از خدمات این تور هم میتوان به پرواز ایرانی، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، ویزای سنگاپور، راهنمای فارسی زبان، یک روز گشت شهری در کوالالامپور با ناهار و یک روز گشت شهری در سنگاپور با ناهار اشاره کرد.

 دو شهر در مالزیچهارشب کوالالامپور و سه شب در جزیره دیدنی پنانگ برای هر نفر در اتاق دو تخته هتل چهار ستاره از یک میلیون و 545 هزار تومان شروع میشود تا یک میلیون و 645 هزار تومان. همین طور برای هتل پنج ستاره هم از یک میلیون و 745 هزار تومان شروع میشود تا یک میلیون و 895 هزار تومان.

از خدمات این تور هم بلیت رفت و برگشت هواپیما، ترانسفر بین شهری و فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و یک روز گشت شهری با ناهار و همین طور بیمه مسافرتی است.


 جاهایی که دیدنشان را فراموش نکنید


پنانگ یکی از مشهورترین تفریحگاههای اقامتی مالزی است.اینایالت شامل جزیره پنانگ و باریکهای از سرزمین اصلی است. مرکز آن جرج تاون است که یکی از شهرهای عمده مجذوب کننده با بناهای تاریخی و سوابق فرهنگی است. خط ساحلی شمالی پنانگ با گسترهای از شنهای طلایی و آبهای پر تلالو مکان شناخته شدهای برای خارجیان و دیدارکنندگان محلی است. از مراکز دیدنی این شهر میتوان به خوکونگسی، مسجد کاپیتان کلینگ ، معبد سری ماریامان و معبد بودانی وات چایا منگکا لارام اشاره کرد. این معبد بودایی دارای طولانیترین مجسمه بودای خوابیده است. مراکز خرید مدرن و جذابیتهای متعددی در پنانگ است و این شهر باب طبع خریداران کالاهای قدیمی و نوین است.

 مهمترین مراکز خرید پنانگ ، جاده بورما (Burmah Road) ، خیابان کمپ بل (Campbell Stret) و جاده پنانگ (Penang Road) است.  • یک کلوپ
  • قالب بلاگ اسکای
  • ضایعات